Barva vlasů

Zkusme se zeptat kterékoli ženy, zda si barví vlasy. Odpovědí nám pravděpodobně bude zdvižené obočí…co je to za otázku? Samozřejmě, že ano, nechci přece být nevýrazná šedá myš. Barvím se, abych skryla šediny (a vypadala mlaději) nebo překryla svou přirozenou nevýraznou barvu vlasů (a vypadala lépe)…Chodit pravidelně ke kadeřníkovi je pro nás skoro stejně přirozené jako si ráno vyčistit zuby. Jsou však naše prostředky skutečně efektivně vynaložené nebo nám kadeřník prokazuje spíše medvědí službu?

Najít tu správnou barvu vlasů je totiž opravdový kumšt. Většina kadeřníků vytvoří zákaznici na hlavě mistrovské dílo z barevných odstínů, které se „teď zrovna nosí“, aniž by bylo přihlédnuto k její osobnosti, barvě pleti a celkovému vyzařování. Barva vlasů se často přímo tluče s barevným odstínem pleti, na které se tím pádem projeví všechny její nedokonalosti. Zapomíná se také na to, že s barvou vlasů je třeba sladit líčení a přizpůsobit jí barevnou paletu svého šatníku. Řada žen to řeší tak, že se obléká do černých a tmavých barev, protože ty se přece hodí ke všemu. Výsledek však v těchto případech nebývá příliš oslnivý…

Ukážu vám, že na to lze jít i jinak. Nahlížím na ženu jako celek a pomohu jí najít takovou barvu vlasů, která bude v souladu jak s její osobností, tak i s jejím jedinečným barevným kódem.

Nabídka konzultací
Barva vlasů

Buďte v souladu sama se sebou!

Každá z nás je nositelkou jedinečného barevného kódu, který je nám dán od narození a je vepsán v barvě naší pleti, očí a vlasů. Je-li tento kód v souladu s líčením a oblečením nositelky, výsledek je úchvatný. Vynoří se přirozeně krásná a sebevědomá žena, na které její okolí může oči nechat.

Náramek

Nabídka konzultací

Každá z nás má svůj barevný příběh. Přišly jsme na svět s jedinečným barevným kódem pleti, vlasů a očí, které přirozeně odráží naši osobnost. Odhalení tohoto specifického osobního kódu je vstupenkou do světa vlastní přirozené harmonie, osobní krásy a neopakovatelnosti.

Nabídka

Online konzultace

30min online setkání

4 500 Kč

  • 16 osobních barev
  • Online konzultace
  • Korálkový náramek ve vlastních barvách
Nabídka

Standard

Osobní setkání

6 700 Kč

  • 16 osobních barev
  • Osobní manuál v elektronické podobě
  • Korálkový náramek ve vlastních barvách
Nabídka

Prémium

Osobní setkání s líčením

11 600 Kč

  • 16 osobních barev
  • 2x líčení na míru
  • Focení do elektronického manuálu
  • Korálkový náramek ve vlastních barvách

Máte dotaz? Napište nám...

Barvy, pro které jste se narodili

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: