Prémium

Osobní konzultace s líčením, náramkem osobních barev a s rozsáhlým manuálem barev v elektronické podobě.

Cena: 11 600 Kč

Co získáte?

Inspiraci, jak efektivně vytvořit funkční a osobitý šatník. Harmonie vzniká propojením Vaší tváře s barvami v šatníku i v líčení. Barvy Vám pomáhají zdůraznit Vaši jedinečnost a zároveň dovedou potlačit vaše nedokonalosti. A to jak v oblečení tak i v líčení.

Rozšíříme Vám obzor o barvy, které k Vám patří a jak s nimi pracovat. Je to ucelený program pro ženy, které chtějí znát triky, jak jednoduše vylepšit svůj vzhled a moudře ho sladit se svým šatníkem.

Co Vám to přinese?

Inspiraci, jak pomocí barev komunikovat a umocnit svojí jedinečnost. Důležité kroky na cestě k totálnímu sebepřijetí.

Jak to probíhá?

Osobně se setkáme na 2-3 h. Budeme si společně povídat, které barvy máte ráda, co se Vám líbí a co ráda nosíte. V jakém stylu oblečení se nejlépe cítíte. Jsou to pro nás důležité informace, které zapracujeme do Vašeho osobního elektronického manuálu.

Vysvětlíme Vám základní škálu barev, jaké odstíny jsou pro Vás důležité a které jsou doplňkové a kreativní. Jak upozornit na Vaši barvu očí a vlasů. Jaká barva vlasů je v souladu s Vaší tváří.

Společně budeme vybírat 16 barev. Budete k obličeji přikládat barevné karty. Já se budu na Vás dívat a hledat ty nejlepší odstíny barev pro Vás. Z vybraných odstínů Vám vytvářím osobní náramek barev a současně použiji do osobního manuálu barev.

Budeme si povídat, co Vaší pleti prospívá a jak jí udržet mladistvý vzhled. Do osobního manuálu Vám napíšu, jak o pleť pečovat a co je pro Váš typ a stav pleti nejlepší. Součástí balíčku je i praktická ukázka líčení.

První líčení vytvoříme v souladu s Vaší tváří. Jednoduchý postup popíšeme a zakreslím do Vašeho manuálu barev.

Druhé líčení bude pro slavnostní příležitost. Elegantní a přesto sofistikovaný make-up, který sama zvládnete. Vše vysvětlíme a každý krok popíšeme.

Každé líčení vyfotíme do osobního manuálu barev, kde Vám připravíme přesný postup. Po 2-3 týden Vám zašleme OSOBNÍ NÁRAMEK BAREV, který pro Vás vytvoříme jako vzorník barev k nákupu. Současně pošleme OSOBNÍ MANUÁL BAREV V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ, kde se dozvíte, na co barvy používat a jak je nejlépe kombinovat. Jaká péče o Vaši pleť je nejvhodnější a jak se nalíčit na určitou příležitost.

Najdete tam i barvy, které Vás zdůrazní a vnesou více kreativity do Vašeho šatníku. Vyfotím Vás a přidám návod s fotografiemi do osobního manuálu barev.

Krásný dárek pro všechny ženy, které sní o jednoduchém šatníku. Můžete koupit jako dárkový certifikát.

Nabídka
 • Doba tréninku: 2-3 hodiny (osobní setkání)
 • Doba zpracování: 2-3 týdny (osobní vyzvednutí nebo pošta)
 • Kolik investujete? 11 600 Kč/osoba
 • Tréninkem Vás provede COLOR MASTER Iveta Kopřivová
Objednat konzultaci

Buďte v souladu sama se sebou!

Každá z nás je nositelkou jedinečného barevného kódu, který je nám dán od narození a je vepsán v barvě naší pleti, očí a vlasů. Je-li tento kód v souladu s líčením a oblečením nositelky, výsledek je úchvatný. Vynoří se přirozeně krásná a sebevědomá žena, na které její okolí může oči nechat.

Náramek

Nabídka konzultací

Každá z nás má svůj barevný příběh. Přišly jsme na svět s jedinečným barevným kódem pleti, vlasů a očí, které přirozeně odráží naši osobnost. Odhalení tohoto specifického osobního kódu je vstupenkou do světa vlastní přirozené harmonie, osobní krásy a neopakovatelnosti.

Nabídka

Online konzultace

30min online setkání

4 500 Kč

 • 16 osobních barev
 • Online konzultace
 • Korálkový náramek ve vlastních barvách
Nabídka

Standard

Osobní setkání

6 700 Kč

 • 16 osobních barev
 • Osobní manuál v elektronické podobě
 • Korálkový náramek ve vlastních barvách
Nabídka

Prémium

Osobní setkání s líčením

11 600 Kč

 • 16 osobních barev
 • 2x líčení na míru
 • Focení do elektronického manuálu
 • Korálkový náramek ve vlastních barvách

Máte dotaz? Napište nám...

Barvy, pro které jste se narodili

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: