Prémium

Osobní konzultace s líčením, náramkem osobních barev a s rozsáhlým manuálem barev v elektronické podobě.

Cena: 11 600 Kč

Co získáte?

Inspiraci, jak efektivně vytvořit funkční a osobitý šatník. Harmonie vzniká propojením Vaší tváře s barvami v šatníku i v líčení. Barvy Vám pomáhají zdůraznit Vaši jedinečnost a zároveň dovedou potlačit vaše nedokonalosti. A to jak v oblečení tak i v líčení.

Rozšíříme Vám obzor o barvy, které k Vám patří a jak s nimi pracovat. Je to ucelený program pro ženy, které chtějí znát triky, jak jednoduše vylepšit svůj vzhled a moudře ho sladit se svým šatníkem.

Co Vám to přinese?

Inspiraci, jak pomocí barev komunikovat a umocnit svojí jedinečnost. Důležité kroky na cestě k totálnímu sebepřijetí.

Jak to probíhá?

Osobně se setkáme na 2-3 h. Budeme si společně povídat, které barvy máte ráda, co se Vám líbí a co ráda nosíte. V jakém stylu oblečení se nejlépe cítíte. Jsou to pro nás důležité informace, které zapracujeme do Vašeho osobního elektronického manuálu.

Vysvětlíme Vám základní škálu barev, jaké odstíny jsou pro Vás důležité a které jsou doplňkové a kreativní. Jak upozornit na Vaši barvu očí a vlasů. Jaká barva vlasů je v souladu s Vaší tváří.

Společně budeme vybírat 16 barev. Budete k obličeji přikládat barevné karty. Já se budu na Vás dívat a hledat ty nejlepší odstíny barev pro Vás. Z vybraných odstínů Vám vytvářím osobní náramek barev a současně použiji do osobního manuálu barev.

Budeme si povídat, co Vaší pleti prospívá a jak jí udržet mladistvý vzhled. Do osobního manuálu Vám napíšu, jak o pleť pečovat a co je pro Váš typ a stav pleti nejlepší. Součástí balíčku je i praktická ukázka líčení.

První líčení vytvoříme v souladu s Vaší tváří. Jednoduchý postup popíšeme a zakreslím do Vašeho manuálu barev.

Druhé líčení bude pro slavnostní příležitost. Elegantní a přesto sofistikovaný make-up, který sama zvládnete. Vše vysvětlíme a každý krok popíšeme.

Každé líčení vyfotíme do osobního manuálu barev, kde Vám připravíme přesný postup. Po 2-3 týden Vám zašleme OSOBNÍ NÁRAMEK BAREV, který pro Vás vytvoříme jako vzorník barev k nákupu. Současně pošleme OSOBNÍ MANUÁL BAREV V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ, kde se dozvíte, na co barvy používat a jak je nejlépe kombinovat. Jaká péče o Vaši pleť je nejvhodnější a jak se nalíčit na určitou příležitost.

Najdete tam i barvy, které Vás zdůrazní a vnesou více kreativity do Vašeho šatníku. Vyfotím Vás a přidám návod s fotografiemi do osobního manuálu barev.

Krásný dárek pro všechny ženy, které sní o jednoduchém šatníku. Můžete koupit jako dárkový certifikát.

Nabídka
 • Doba tréninku: 2-3 hodiny (osobní setkání)
 • Doba zpracování: 2-3 týdny (osobní vyzvednutí nebo pošta)
 • Kolik investujete? 11 600 Kč/osoba
 • Tréninkem Vás provede COLOR MASTER Iveta Kopřivová
Objednat konzultaci

Buďte v souladu sama se sebou!

Každá z nás je nositelkou jedinečného barevného kódu, který je nám dán od narození a je vepsán v barvě naší pleti, očí a vlasů. Je-li tento kód v souladu s líčením a oblečením nositelky, výsledek je úchvatný. Vynoří se přirozeně krásná a sebevědomá žena, na které její okolí může oči nechat.

Náramek

Nabídka konzultací

Každá z nás má svůj barevný příběh. Přišly jsme na svět s jedinečným barevným kódem pleti, vlasů a očí, které přirozeně odráží naši osobnost. Odhalení tohoto specifického osobního kódu je vstupenkou do světa vlastní přirozené harmonie, osobní krásy a neopakovatelnosti.

Nabídka

Online konzultace

30min online setkání

4 500 Kč

 • 16 osobních barev
 • Online konzultace
 • Korálkový náramek ve vlastních barvách
Nabídka

Standard

Osobní setkání

6 700 Kč

 • 16 osobních barev
 • Osobní manuál v elektronické podobě
 • Korálkový náramek ve vlastních barvách
Nabídka

Prémium

Osobní setkání s líčením

11 600 Kč

 • 16 osobních barev
 • 2x líčení na míru
 • Focení do elektronického manuálu
 • Korálkový náramek ve vlastních barvách

Máte dotaz? Napište nám...

Barvy, pro které jste se narodili

Sociální sítě

Sledujte nás na sociálních sítích a dostávejte nejnovější informace vždy z první ruky!

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: