Styl oblékání

Minimalistický šatník. Mýtus nebo realita? Často o něm slýcháme, ale většinou nemáme nejmenší ponětí, co se za tímto pojmem skrývá nebo jak jej uchopit. Módní průmysl nám totiž diktuje, abychom neustále nakupovaly. Obchody přetékají oblečením, neustále nás lákají na nové zboží. Naše skříně jsou narvané k prasknutí a paradoxně stejně pořád cítíme, že nemáme co na sebe. Jak z tohoto koloběhu vystoupit?

Představme si na chvíli typickou Francouzku – bývá oblečena jednoduše, elegantně, přesto je sexy a šarmantní. Má své charakteristické je ne sais quoi. Její vzhled vás okamžitě upoutá, nemůžete z ní spustit oči a hlavou se vám honí otázka: jak jen to ta žena dělá? Nepodléhá módním trendům. Nakupuje s důvtipem a chytře. Její oblečení odpovídá jak zvolené příležitosti, tak pocitům nositelky. Je to její druhá kůže. Ráda byste to dělala stejně? Je to v našich podmínkách vůbec možné?

Ráda vám ukážu, že ano. Předávám praktické rady a své mnohaleté zkušenosti v tom, jak chytře sestavit šatník, který nebude čítat desítky až stovky položek a přesto bude schopen odrazit vaše aktuální rozpoložení, reflektovat to, jak se zrovna dnes chcete cítit. Naučím vás chytře vytvořit si šatník tak, aby vám sloužil po mnoho let. Ušetříte čas, nervy i finance.

styl oblekani zalozeny na barve oci pleti a vlasu
Logo značky barvy pro které jste se narodili