Styl oblékání

Minimalistický šatník. Mýtus nebo realita? Často o něm slýcháme, ale většinou nemáme nejmenší ponětí, co se za tímto pojmem skrývá nebo jak jej uchopit. Módní průmysl nám totiž diktuje, abychom neustále nakupovaly. Obchody přetékají oblečením, neustále nás lákají na nové zboží. Naše skříně jsou narvané k prasknutí a paradoxně stejně pořád cítíme, že nemáme co na sebe. Jak z tohoto koloběhu vystoupit?

Představme si na chvíli typickou Francouzku – bývá oblečena jednoduše, elegantně, přesto je sexy a šarmantní. Má své charakteristické je ne sais quoi. Její vzhled vás okamžitě upoutá, nemůžete z ní spustit oči a hlavou se vám honí otázka: jak jen to ta žena dělá? Nepodléhá módním trendům. Nakupuje s důvtipem a chytře. Její oblečení odpovídá jak zvolené příležitosti, tak pocitům nositelky. Je to její druhá kůže. Ráda byste to dělala stejně? Je to v našich podmínkách vůbec možné?

Ráda vám ukážu, že ano. Předávám praktické rady a své mnohaleté zkušenosti v tom, jak chytře sestavit šatník, který nebude čítat desítky až stovky položek a přesto bude schopen odrazit vaše aktuální rozpoložení, reflektovat to, jak se zrovna dnes chcete cítit. Naučím vás chytře vytvořit si šatník tak, aby vám sloužil po mnoho let. Ušetříte čas, nervy i finance.

Nabídka konzultací
Styl oblekání Styl oblekání

Buďte v souladu sama se sebou!

Každá z nás je nositelkou jedinečného barevného kódu, který je nám dán od narození a je vepsán v barvě naší pleti, očí a vlasů. Je-li tento kód v souladu s líčením a oblečením nositelky, výsledek je úchvatný. Vynoří se přirozeně krásná a sebevědomá žena, na které její okolí může oči nechat.

Náramek

Nabídka konzultací

Každá z nás má svůj barevný příběh. Přišly jsme na svět s jedinečným barevným kódem pleti, vlasů a očí, které přirozeně odráží naši osobnost. Odhalení tohoto specifického osobního kódu je vstupenkou do světa vlastní přirozené harmonie, osobní krásy a neopakovatelnosti.

Nabídka

Online konzultace

30min online setkání

4 500 Kč

  • 16 osobních barev
  • Online konzultace
  • Korálkový náramek ve vlastních barvách
Nabídka

Standard

Osobní setkání

6 700 Kč

  • 16 osobních barev
  • Osobní manuál v elektronické podobě
  • Korálkový náramek ve vlastních barvách
Nabídka

Prémium

Osobní setkání s líčením

11 600 Kč

  • 16 osobních barev
  • 2x líčení na míru
  • Focení do elektronického manuálu
  • Korálkový náramek ve vlastních barvách

Máte dotaz? Napište nám...

Barvy, pro které jste se narodili

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: