Barevná typologie nebo Váš osobní barevný kód?

Jaro, léto, podzim, zima. Klasická barevná typologie, kterou většina z nás dobře zná. Jak se ale ve skutečnosti cítíme, jsme-li zařazeny do jedné z těchto kategorií? Je nám v ní dobře? Jsme skutečně v souladu s tím, co nám bylo doporučeno? Nebo dané barvy nosíme jen proto, že nám je vybral někdo, kdo tomu rozumí, zatímco vnitřní pocit nám napovídá, že to není nějak ono?

Pokud pro vás platí poslední věta, jste na správném místě. Každá z nás je totiž jedinečná, což klasická barevná typologie není ze své podstaty schopna reflektovat.

Při své práci postupuji takto: Pečlivě zkoumám barvu pleti, očí a vlasů, které mne navedou na správnou cestu. Z cca 126 odstínů barev, které si sama míchám a připravuji, společně vybereme přesně ty pravé pro vás. Nebudu vás do ničeho tlačit ani vám vnucovat barvy, ve kterých se sama nebudete cítit dobře. Naopak, budete aktivní spolutvůrkyní vaší jedinečné barevné palety. Sama mi sdělíte, jak na vás daná barva působí, jak se v ní cítíte…

Náramek, který vytvořím z korálků z barev přesně pro vás, nebude jen milou vzpomínkou na příjemně strávených pár hodin. Stane se vaším každodenním majákem, který vás navede správným směrem nejen při nákupu oblečení a doplňků, ale také při každodenní otázce: co si dnes vezmu na sebe?

Nabídka konzultací
Barevná typologie Barevná typologie

Buďte v souladu sama se sebou!

Každá z nás je nositelkou jedinečného barevného kódu, který je nám dán od narození a je vepsán v barvě naší pleti, očí a vlasů. Je-li tento kód v souladu s líčením a oblečením nositelky, výsledek je úchvatný. Vynoří se přirozeně krásná a sebevědomá žena, na které její okolí může oči nechat.

Náramek

Nabídka konzultací

Každá z nás má svůj barevný příběh. Přišly jsme na svět s jedinečným barevným kódem pleti, vlasů a očí, které přirozeně odráží naši osobnost. Odhalení tohoto specifického osobního kódu je vstupenkou do světa vlastní přirozené harmonie, osobní krásy a neopakovatelnosti.

Nabídka

Online konzultace

30min online setkání

4 500 Kč

  • 16 osobních barev
  • Online konzultace
  • Korálkový náramek ve vlastních barvách
Nabídka

Standard

Osobní setkání

6 700 Kč

  • 16 osobních barev
  • Osobní manuál v elektronické podobě
  • Korálkový náramek ve vlastních barvách
Nabídka

Prémium

Osobní setkání s líčením

11 600 Kč

  • 16 osobních barev
  • 2x líčení na míru
  • Focení do elektronického manuálu
  • Korálkový náramek ve vlastních barvách

Máte dotaz? Napište nám...

Barvy, pro které jste se narodili

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: