Vždycky jsem byla blondýnka, která se ráda líčí

Jaký je barevný kód paní Zuzky?
Logo značky barvy pro které jste se narodili

Paní Zuzana je přesný typ blondýnky. Světlá pleť, světlá barva očí i pleti. Velkým přínosem u světlého typu je, že celý život působí jemně a mladě.

Barvy jsou veselé a hřejivé, dávají pocit svěžesti a mladosti. Světlé odstíny s růžovými podtóny rozjasní Zuzky tvář, vnesou více optimismu a pozitivního vnímání. Umocní její ženskost.

Béžové tóny zklidňují a kousky v této barvě dodají jejímu šatníku neutralitu a profesionalitu. Skvěle se hodí do každé profese, stejně jako hnědé tóny, vycházejících z barvy vlasů .

Zelené odstíny umocní jas Zuzky očí, zvláště pokud je použijev jejich blízkosti, umocní klid, hloubku a důvěryhodnost.

Barva vlasů

Předností u paní Zuzany jsou odstíny barvy vlasů. Jsou od tlumené hnědé, béžové až po vanilkou barvou.

Barva vlasů ovlivňuje celý šatník.

Je to první komunikační nástroj, který vnímá vaše okolí, proto je velmi důležité zvolit odstín, který je pro váš celkový vzhled harmonický. 

Můžete svůj přirozený odstín vlasů lehce zesvětlit nebo ztmavit, ale nedoporučuji příliš se odchýlit od své přirozené barvy. Vaše přírodní barva vlasů je v barevné rovnováze k barvě pleti a očí. Příliš žluté odstíny vlasů  negativně ovlivňují barvu pleti.
 
Pamatujte, že vaše vlasy by měly tvořit krásný rám vaší tváře. Neměly by být výraznější ani tlumenější než je vaše tvář.
 
Barva vlasů je nejvýraznější prvek na vaší osobnosti. Nejdříve a nejvíce jí vnímáme a proto je důležité jí šikovně zakomponovat do svého šatníku.

Kopírujte barvu vašich vlasů na pevné materiály (kabáty, trenčkoty, saka, kalhoty a blůzy). Čím více budete používat stejný odstín barvy vlasů na vaše oblečení, tím více se oblečení s vámi propojí. 

Hnědá nabízí celou řadu pozitivních asociací, je neměnná, bezpečná, spolehlivá a uklidňující. Vyjadřuje hřejivost a zdravou otevřenost, nikoliv ctižádost a nenasytnost, chlad a popudlivost. Tato barva znamená stabilitu, zajištění a tím zjednává uspokojení potřeby po jistotě a blahobytu.

Přímo se s ní snoubí pohodlí a klid domácího krbu.

Tlumená šedo-hnědá je velice luxusní barva, která se propojí se Zuzčinou přírodní barvou vlasů.

I přesto, že Zuzka modrou barvu nemá ve svém barevném náramku, může ji do svého šatníku zařadit. Tmavě modrá patří do skupiny neutrálních barev.

Barva očí

Každá z nás má unikátní barvu očí. Paní Zuzka je řádným příkladem.Je v nich khaki, tmavá šedo-zelená, teplá světle šedá a zeleno-modrá. Podrobná barva očí nám nejvíce ukáže, kolik světlosti, tmavosti, teplosti a chladu nebo tlumenost máme. Je to základní klíč k barvám, které k nám patří a které s námi rezonují. 

Čím více budeme tyto odstíny používat na oblečení, tím budou naše oči více zářit.

Zuzka barva očí je tak osobitá, že si zaslouží její velkou pozornost.
 
Opakujte ji na oblečení a doplňcích, které nosíte co nejblíže u vaší tváře. Barvy se propojí a vaše oči více vyniknou.

Zelená barva by se měla stát nedílnou součastí v šatníku paní Zuzka. Je to barva přírody, bujné vegetace a probouzejícího jara.

Zelené odstíny v sobě nesou optimismus, nezávislost a čistý vztah k zemi a přírodě. Jsou barvou života, mládí a obnovy.  Znamená rovnováhu a klid.

Modrá je barvou oblohy a moře, je chladná, hluboká a uklidňující. Po celém světě je spojována s rozumem, ochranou, klidem a bezpečím. Pomáhá navazovat klidný bezstarostný spánek, duchovní uvědomění a podporuje intuitivní schopnosti. Vyjadřuje rovnováhu, konzervatismus, smysl pro povinnost, klid a komunikaci.

Zuzky šatník by měl být převážně sestaven ze světlých odstínů. Světlost má ve vlasech, pleti i částečně v očích. Proto její kontrast by měl být jemný. Krásné kombinace na Zuzku jsou světlé odstíny se světlými nebo světlé odstíny se středními.Barva rtů

Odstín přirozené barvy rtů prozradí, jaké růžové až červené odstíny jsou pro Zuzku nejlepší.

Růžové až červené odstíny Zuzce vnesou do šatníku něhu, jemnost a podpoří její ženskost. Jsou to odstíny, které šaramantně omladí pleť. Nejlépe je zvolit na jemné materiály, které se dotýkají těla.

Zuzky růžový odstín je jemný a tlumený. Doporučovala bych ho nejvíce začlenit do každodenního outfitu. Třeba na rtěnku a tvářenku. Nebo na jemnou blůzu či svetřík, který bude mít ledabyle přeložený přes ramena. Nebo dlouhou šálu, která ji zakryje ramena a fantasticky podpoří pleť.

Zuzky nejlepší kombinace s růžovou barvou.


Barva pleti

Velkou předností tělových odstínů je, že se velmi dobře kombinují s dalšími barvami.

Béžové odstíny patří mezi nejelegantnější barvy v šatníku. Jsou především vhodné na jemné materiály, které jsou měkké a jemné jako vaše kůže. Můžete je použít na blůzy, topy nebo kašmírový svetřík. Velice dobře se hodí na jarní nebo zimní kabát. Není to výrazná barva, ale právě pro tuto vlastnost umožní vyniknout vaší osobnosti. Pro větší kreativitu můžete kombinovat více druhů materiálů. Správný odstín vychází z barvy vaší pleti.

Béžové odstíny nikdy nevyjdou z módy. 

Správný odstín béžové barvy vychází z barvy vaší pleti.

Velkou výhodou béžových odstínů je, že se velmi dobře kombinují s dalšími barvami.

 

Přijdou v životě chvíle, kdy se opravdu chcete cítit perfektně. Kdy chcete ukázat, že se umíte dát do gala. 

 

Jemné denní líčení má lehce podpořit ženu. Nemá být výrazné, syté ani nemusí být dokonalé. 

Základní pravidlo je báze, která připraví pleť, make-up v barvě pleti, pudr na zafixování, růž i rtěnka ve stejném nebo podobném odstínu.

Zuii Bio tekutý make-up

 • NATURAL IVORY “Speciálně vyvinutý tak, aby sjednotil barvu pleti a zároveň pokožku zklidňoval, hydratoval a vyživoval.“

Zuii Bio oční stíny

 • TAWNEY, VANILLA FROST “Unikátní oční stíny bez mastku jsou stvořeny z květových a bylinných výtažků, které pečují o citlivou pokožku očních víček.“

Zuii Bio krémový rozjasňovač

 • HELENA “Multifunkční multilíčidlo z květin v designové dózičce vykouzlí na Vašich rtech i tvářích zdravou barvu s matným finišem.”

Zuii Bio sypký fixační pudr

 • ALABASTER “Inovativní formule poskytuje dokonalé krytí a fixaci make-upu, zatímco květinové složení účinně minimalizuje lesk pleti.“

Zuii Bio řasenka – prodlužující

 • MAXI  “Bio certifikovaná řasenka pozvedne a oddělí řasy a docílí tak jejich maximálního prodloužení. To vše bez šmouh a rozmazávání.”.“

Make-up

Barvy-Pro-Tereza-60
Barvy-Pro-Tereza-59

Zuii Bio korekční báze

 • MINT “Inovativní podkladová báze je určena všem, kteří potřebují vyrovnat barevný tón pleti a zakrýt drobné nedokonalosti.”

Zuii Bio krycí pudr s pudřenkou

 • SANDSTONE“Inovovaná receptura se skvělými krycími schopnostmi se během několika vteřin postará o efekt sametově matné pleti.”

Zuii Lux Bio Flawless make-up

 • DUSK “Bio certifikovaný make-up plný blahodárných přírodních ingrediencí velmi efektivně kryje nedostatky pleti a propůjčuje pokožce jednotný barevný tón.”

Zuii Bio oční stíny

 • MUSTARD, MOSS, SLATE, FORREST “Unikátní oční stíny bez mastku jsou stvořeny z květových a bylinných výtažků, které pečují o citlivou pokožku očních víček.“

Zuii Bio tuhý pudr

 • CASHEW “Voděodolný pudr skvěle kryje a zanechává pleť zářivě hebkou. Zároveň jí poskytuje širokospektrální ochranu proti UV záření.”

Zuii Bio rtěnka

 • NUDE “Bio certifikovaná rtěnka vás okouzlí nádhernou vůní, dokonale krémovou konzistencí a výjimečnou kompozicí blahodárných olejů.“Barevný akcent

Je určitá barva a jí podobné odstíny, které naopak podpoří a zvýrazní barvu očí tím i celou osobnost. Vycházím z teorie barev, kdy barvy naproti sobě z barevného kruhu barvy zvýrazňují. Proto jsem zvolila jednu skupinu barev, která není se Zuzkou v harmonii, ale naopak podporuje její barevný profil. Protože její barva očí je neměnná, znamená to, že má před sebou barvy, které rafinovaně zvýrazní její osobnost.

Akcentové barvy vám můžou vnést vzpruhu do vašeho šatníku. Doporučuji je použít na solitérní kousky nebo když máte chuť na hravý outfit.

Další barevné příběhy