Barevná typologie nebo Váš osobní barevný kód?

Jaro, léto, podzim, zima. Klasická barevná typologie, kterou většina z nás dobře zná. Jak se ale ve skutečnosti cítíme, jsme-li zařazeny do jedné z těchto kategorií? Je nám v ní dobře? Jsme skutečně v souladu s tím, co nám bylo doporučeno? Nebo dané barvy nosíme jen proto, že nám je vybral někdo, kdo tomu rozumí, zatímco vnitřní pocit nám napovídá, že to není nějak ono?

Pokud pro vás platí poslední věta, jste na správném místě. Každá z nás je totiž jedinečná, což klasická barevná typologie není ze své podstaty schopna reflektovat.

Při své práci postupuji takto: Pečlivě zkoumám barvu pleti, očí a vlasů, které mne navedou na správnou cestu. Z cca 126 odstínů barev, které si sama míchám a připravuji, společně vybereme přesně ty pravé pro vás. Nebudu vás do ničeho tlačit ani vám vnucovat barvy, ve kterých se sama nebudete cítit dobře. Naopak, budete aktivní spolutvůrkyní vaší jedinečné barevné palety. Sama mi sdělíte, jak na vás daná barva působí, jak se v ní cítíte…

Náramek, který vytvořím z korálků z barev přesně pro vás, nebude jen milou vzpomínkou na příjemně strávených pár hodin. Stane se vaším každodenním majákem, který vás navede správným směrem nejen při nákupu oblečení a doplňků, ale také při každodenní otázce: co si dnes vezmu na sebe?

barevna typologie prikladani barevnych satku
Logo značky barvy pro které jste se narodili