Miluji ohnivou červenou

Logo značky barvy pro které jste se narodili

V ohnivé červené se cítím fantasticky, ale chci vědět jaké barvy mi k tomu budou slušet.

Osobní přiběh - oranžovo-červené vlasy

 

 

Martiny barvy jsou teplé s lehce okrovým podtónem, dávají pocit kreativity a jedinečnosti. 

Světlé odstíny s růžovými podtóny rozjasní Vaši tvář, vnesou více optimismu a pozitivního vnímání. Umocní Vaši ženskost.

Hnědé tóny zklidňují a kousky oblečení v této barvě dodají Vašemu šatníku neutralitu. Hnědé a hnědo-červené tóny vycházejí z barvy vlasů.

Tlumené zelené a hnědé barvy umocní jas Vašich očí, zvláště pokud je použijete v jejich blízkosti, tak umocní klid, hloubku a důvěryhodnost.

Barva vlasů

Paní Martina má barvené vlasy do ohnivé červené s okrovým podtónem. Tato barva bude vždy velice dominantní, ale když k tomu sladí make-up a šatník, tak bude vždycky vypadat hravě a originálně. Barva očí a vlasů se k sobě hodí a když se zkombinují obě barvy s dalšími podporujícími barvami paní Martina bude vypadat velice luxusně a elegantně. 

Barva vlasů je na paní Martině nejvýraznější prvek na jejíosobnosti. Nejdříve a nejvíce jí vnímáme a proto je důležité jí šikovně zakomponovat do svého šatníku.

Může kopírovat barvu vlasů na pevné materiály (kabáty, trenčkoty, saka, kalhoty a blůzy). Čím více budete používat stejný odstín barvy vlasů na jejím oblečení, tím více se s ní oblečení propojí.

Když paní Martina zopakuje barvu vlasů na barvě bot, brýlí nebo kabelky nikdy neudělá chybu.

Barva očí

Paní Martina má krásnou kombinaci tmavě zelené, khaki, hnědé a okrové ve svých očích. 

Když její barvu očí zopakuje na další části oblečení, zaručeně je podpoří.

Barva očí je tak osobitá, že si zaslouží velkou pozornost. Měla by ji opakovat na oblečení a doplňcích, které nosí co nejblíže u tváře. Barvy se propojí a oči více vyniknou.

Hnědá barva je spojená s představou jistoty, pokory, pořádku, domova, důvěryhodnosti a spolehlivosti. Rozvíjí moudrost a meditaci, přináší pokoj a vyrovnanost. Je to barva trpělivých, pokorných a vzdělaných lidí, kteří stojí pevně nohama na zemi a umí dobře hospodařit s penězi.

Zelená, barva přírody, bujné vegetace a probouzejícího se jara, symbolizuje hojnost, růst, nový začátek a rozvoj. Pohled do zelené uklidňuje nervy, oživuje oči, posiluje smysly a dává pocit klidu a zotavení. Tato barva v sobě nese optimismus, nezávislost a čistý vztah k zemi a přírodě. Je barvou života, mládí a obnovy. Znamená rovnováhu a klid.

Barva Rtů

Odstín přirozené barvy rtů prozradí, jaké růžové až červené odstíny jsou pro Martinu nejlepší.

Růžové až červené odstíny vnesou do šatníku něhu, jemnost a podpoří ženskost. Jsou to odstíny, které šaramantně omladí pleť.

Paní Martiny růžový odstín je jemný a tlumený. Doporučuji ho nejvíce začlenit do každodenního outfitu. Třeba na rtěnku a tvářenku. Nebo na jemnou blůzu či svetřík, který bude mít ledabyle přeložený přes ramena. Nebo dlouhou šálu, která jí zakryje ramena a fantasticky podpoří pleť.

Fyziologicky růžová patří k barvám jemně teplým, přináší a předvádí aktivitu. Není však silně impulzivní a strhující. Spíše evokuje jemnost, něhu a měkkost. Vybrat správný odstín růžové je opravdu velmi důležité, abyste nepodpořila naivitu až dětinskost. Ideální odstín růžové barvy omladí pleť a rozzáří tvář.

Červená je teplá barva se symbolem chuti do života. Je výrazem emocí a lásky k smyslovému životu, zážitkům, zdolávání nesnází a dobyvačnosti. Odpovídá životní síle, pocitu vlastní hodnoty a sebedůvěry ve vlastní talenty a možnosti. Červené chvění způsobuje vždy energetický zisk. Červená dělá člověka hovorného, snaživého, vášnivého a dodá mu aktivitu při zahálčivosti, nechutí k práci a lenosti v učení.

Barva pleti

Velkou předností tělových odstínů je, že se velmi dobře kombinují s dalšími barvami.

Béžové odstíny patří mezi nejelegantnější barvy v šatníku. Jsou především vhodné na jemné materiály, které jsou měkké a jemné jako kůže. Mohou se použít na blůzy, topy nebo kašmírový svetřík. Velice dobře se hodí na jarní nebo zimní kabát. Není to výrazná barva, ale právě pro tuto vlastnost umožní vyniknout osobnosti. Pro větší kreativitu se mohou kombinovat na více druhů materiálů. Správný odstín vychází z barvy pleti.

Jemné líčení pro paní Martinu

Jemné denní líčení má lehce podpořit ženu. Nemá být výrazné, syté ani nemusí být dokonalé. Základní pravidlo je báze, která připraví pleť, make-up v barvě pleti, pudr na zafixování, růž i rtěnka ve stejném nebo podobném odstínu.

sothys-makeup-

Make-up mládí
Teint jeunesse Naturel C20
“Středně krycí make-up pro viditelně mladší pleť s rozjasňujícím účinkem.”

Fixační transparentní kompaktní pudr.
Teint transparent
“Dokonalá příprava pleti na celý den.”

Projasňující trio pro obličej a oči
Trio Enlumineur
“Tři odstíny rozjasňujícího tria můžete použít samostatně nebo jemně smíchat všechny odstíny pro dosažení různých stylů líčení.”

Tvářenka (Kolekce líčení podzim / zima 2022)
50 brun lumineux
“Pudrová tvářenka, produkt, který vám nesmí chybět ve vaší kosmetické taštičce. Nezbytná konečná úprava pro vylepšení a vytvarování obličeje nebo pro okamžitý efekt zdravého lesku.”

Hnědá tužka na oči ( Kolekce líčení podzim / zima 2022 )
50 brun lumineux
“Tužka na oči s „vinylovým“ efektem umožňuje různorodé líčení (od jemného, přesného zvýraznění po odvážný a dramatický vzhled).”

Béžová tužka na oči 60 beige éclat ( Kolekce líčení jaro/léto 2022)
50 brun lumineux
“Tužka na oči s perletí a s „vinylovým“ efektem umožňuje různorodé líčení (od jemného, přesného zvýraznění po odvážný a dramatický vzhled). Je dostatečně jemná, abyste ji použili i na vnitřní oční linku.”

Jemná rtěnka.
132 rouge Grenelle
“Lesklý efekt, lehce krycí. Jemně nalíčené a plné rty. Zklidňující a zvláčňující.  Redukuje drobné vrásky a linky, ydratuje a chrání suché rty.”

Váš barevný akcent

V první řadě jsou odstíny očí.

V druhé řadě barvy, které je podpoří.

Je určitá barva a jí podobné odstíny, které naopak podpoří a zvýrazní barvu očí tím i celou osobnost. Vycházím z teorie barev, kdy barvy naproti sobě z barevného kruhu barvy zvýrazňují. Proto jsem zvolila jednu skupinu barev, která není v harmonii, ale naopak podporuje barevný profil. Protože barva očí paní Martiny je neměnná, znamená to, že má před sebou barvy, které rafinovaně zvýrazní její osobnost.

Další barevné příběhy