Make-up

Správné líčení je tak trochu věda, kterou ne každá žena umí uchopit za správný konec. Velká část žen se líčí buď příliš, ta další zase vůbec. Existuje něco jako zlatá střední cesta, která by zároveň byla maximálně efektivní? Lze s vynaložením minimálních finančních a časových prostředků dosáhnout maximálně přirozeného vzhledu?


Dobrá zpráva – rozhodně ano. Pro docílení přirozeného a svěžího vzhledu totiž není nutné stát před zrcadlem dlouhé hodiny. Dokonce ani hodinu, půl hodinu, ba dokonce ani dvacet minut. S trochou umění a praxe Vám bude stačit minut zhruba deset. Make-up pro sjednocení barvy pleti. Trocha pudru pro zafixování. Tvářenka. Na oči lehce stíny. Řasenka a tužka na oči jsou volitelné. Lesk na rty. Víc netřeba.


Když se žena líčí, v tu chvíli existuje jen ona. Je tady pouze sama pro sebe. Propojená sama se sebou, se svou ženskostí. Chce se líbit sama sobě i svému okolí. Stejně jako v případě našich skříní, ani náš toaletní stolek nemusí přetékat líčidly. Stačí si chytře zvolit takové produkty, které podpoří naši přirozenou krásu.

liceni a make up pro vas
Logo značky barvy pro které jste se narodili