Jana si ráda barví vlasy

Může být oranžová v jejím šatníku?
Logo značky barvy pro které jste se narodili

Paní Jana má barvy jemné a tlumené, které dávají pocit stability a bezpečí. 

Světlé odstíny s růžovými podtóny jí rozjasní tvář, vnesou více optimismu a pozitivního vnímání. Umocní paní Janě ženskost.

Hnědé tóny zklidňují a kousky oblečení v této barvě dodají jejímu šatníku neutralitu. Hnědé a hnědo-červené tóny vycházejí z barvy vlasů.

Tlumené zeleno-modré barvy umocní jas Jany očí, zvláště pokud je použije v jejich blízkosti, tak umocní klid, hloubku a důvěryhodnost.

Barva vlasů

Barva vlasů ovlivňuje celý šatník.

Je to první komunikační nástroj, který vnímá vaše okolí, proto je velmi důležité zvolit odstín, který je pro váš celkový vzhled harmonický. 

Můžete svůj přirozený odstín vlasů lehce zesvětlit nebo ztmavit, ale nedoporučuji příliš se odchýlit od své přirozené barvy. Vaše přírodní barva vlasů je v barevné rovnováze k barvě pleti a očí. Příliš žluté odstíny vlasů  negativně ovlivňují barvu pleti.
 
Pamatujte, že vaše vlasy by měly tvořit krásný rám vaší tváře. 
Neměl by být výraznější ani tlumenější než je vaše tvář.
 
Barva vlasů je nejvýraznější prvek na vaší osobnosti. 
Nejdříve a nejvíce jí vnímáme a proto je důležité jí šikovně 
zakomponovat do svého šatníku.
 
Kopírujte barvu vašich vlasů na pevné materiály (kabáty, trenčkoty, saka, kalhoty a blůzy). Čím více budete používat stejný odstín barvy vlasů na vaše oblečení, tím více se oblečení s vámi propojí. 
 

Barvu vlasů si Jana zvolila v teplejším odstínu skořicové barvy. Je to sytější a výraznější barva než její přírodní barva vlasů. Proto je velmi důležité tuto barvu zakomponovat do šatníku. Doporučuji ji používat i na větší plochu jako například kabát, šaty, svetr a na doplňky. Jelikož je to teplejší odstín, tak Janě doporučuji ho kombinovat s odstínu modré barvy. Jednak tu teplost ochladíme a současně vytvoříme úžasnou kombinaci barev. 

Hnědá nabízí celou řadu pozitivních asociací, je neměnná, bezpečná, spolehlivá a uklidňující. Vyjadřuje hřejivost a zdravou otevřenost, nikoliv ctižádost a nenasytnost, chlad a popudlivost.Tato barva znamená stabilitu, zajištění a tím zjednává uspokojení potřeby po jistotě a blahobytu.

Přímo se s ní snoubí pohodlí a klid domácího krbu. Krásná kombinace je s modrými odstíny.

Toto jsou Jany nejtmavší kombinace.

Jana má ve vlasech skořicovou barvu, ke které se krásně kombinuje šedá barva. Výhodou šedé je, že se Janě současně propojí s barvou očí. 

Barva očí

Barva očí je u Jany unikátní v tom, že jsou v nich jak světlé, tak tmavé odstíny. Od tmavě modré, zeleno-modré až po šedou barvu. 

Když Jana svoji barvu očí zopakuje na další části oblečení, zaručeně je podpoří. 

Jany barva očí je tak osobitá, že si zaslouží její velkou pozornost.
Opakujte ji na oblečení a doplňcích, které nosíte co nejblíže u vaší tváře. Barvy se propojí a vaše oči více vyniknou.

 

 

Modro-zelená je barvou oblohy a moře, je chladná, hluboká a uklidňující. Po celém světě je spojována s rozumem, ochranou, klidem a bezpečím.Pomáhá navazovat klidný bezstarostný spánek, duchovní uvědomění a podporuje intuitivní schopnosti. 

Vyjadřuje rovnováhu, konzervatismus, smysl pro povinnost, klid a komunikaci.

 

Barva rtů

Odstín přirozené barvy rtů prozradí, jaké růžové až červené odstíny jsou pro Janu nejlepší.

Růžové až červené odstíny Janě vnesou do šatníku něhu, jemnost a podpoří její ženskost. Jsou to odstíny, které šaramantně omladí pleť. Nejlépe je zvolit na jemné materiály, které se dotýkají těla.

Jany růžový odstín je jemný a tlumený. Doporučovala bych ho nejvíce začlenit do každodenního outfitu. Třeba na rtěnku a tvářenku. Nebo na jemnou blůzu či svetřík, který bude mít ledabyle přeložený přes ramena. Nebo dlouhou šálu, která ji zakryje ramena a fantasticky podpoří pleť.

Krásná kombinace růžové a skořicové barvy, která se jí odráží ve vlasech.


Červená

Červená je teplá barva se symbolem chuti do života. Je výrazem emocí a lásky k smyslovému životu, zážitkům, zdolávání nesnází a dobyvačnosti. Odpovídá životní síle, pocitu vlastní hodnoty a sebedůvěry ve vlastní talenty a možnosti. Červené chvění způsobuje vždy energetický zisk. 

Červená dělá člověka hovorného, snaživého, vášnivého a dodá mu aktivitu při zahálčivosti, nechutí k práci a lenosti v učení.

Jany barva vlasů se lehce odráží v šátku.

Barvy pro ktere jste se narodili logo


Barva pleti

Velkou předností tělových odstínů je, že se velmi dobře kombinují s dalšími barvami.

Béžové odstíny patří mezi nejelegantnější barvy v šatníku. Jsou především vhodné na jemné materiály, které jsou měkké a jemné jako vaše kůže. Můžete je použít na blůzy, topy nebo kašmírový svetřík. Velice dobře se hodí na jarní nebo zimní kabát. Není to výrazná barva, ale právě pro tuto vlastnost umožní vyniknout vaší osobnosti. Pro větší kreativitu můžete kombinovat více druhů materiálů. Správný odstín vychází z barvy vaší pleti.

Béžové odstíny nikdy nevyjdou z módy. 

Správný odstín béžové barvy vychází z barvy vaší pleti.

Velkou výhodou béžových odstínů je, že se velmi dobře kombinují s dalšími barvami.

 

Béžové odstíny si zaslouží velkou pozornost. Jsou jemné a velice elegantní. Nastaví lidskou tvář. Doporučuji je kombinovat s dalšími neutrálními barvami.

 

Přijdou v životě chvíle, kdy se opravdu chcete cítit perfektně. Kdy chcete ukázat, že se umíte dát do gala. 

 

Make-up mládí Teint jeunesse

 • Naturel N20  “Středně krycí make-up pro viditelně mladší pleť s rozjasňujícím účinkem.”

Lily Lolo

 • Parasian Pink  “Krémové rtěnky pro krásné a vyživené rty”

Projasňující trio pro obličej a oči

 • Trio Enlumineur  “Tři odstíny rozjasňujícího tria můžete použít samostatně nebo jemně smíchat všechny odstíny pro dosažení různých stylů líčení.”

Tužka na obočí ve dvou odstínech

 • 10 taupe  “Tužka na oči má dlouhotrvající efekt a je voděodolná. Snadné vyplnění případných mezírek v obočí. Byla speciálně vytvořena i pro horké a vlhké klima.”

Lily Lolo

 • Smoke & Mirrors eye shadow palette  “Obsahuje 8 matných a třpytivých očních stínů s hedvábnou texturou a vysokým obsahem barevných pigmentů, které můžete vzájemně kombinovat a vrstvit.”

Řasenka

 • Mascara Essentiel  “Klouzavá a flexibilní textura, která líčí každou jednotlivou řasu bez efektu slepení..”

Zuii Bio rtěnka tekutá Satin

 • PARFUME  “Dlouhotrvající tekutá bio rtěnka s leskem dokonale hydratuje rty a vykouzlí na nich krásnou sytou barvu podtrženou zářivým leskem. Skvělá také jako dlouhodržíci tvářenka.”

Make-up

Korektor na tmavé kruhy pod očima

 • CORRECTEUR ANTI-CERNES  “Kromě funkce korektoru je tato lehce tónovaná pudrová emulze obohacena o účinné aktivní látky vybrané pro své specifické účinky na tmavé kruhy pod očima..”

MaIntenzivní rtěnka v tužce

 • 10 ROUGE ROCK  “Tužka na rty se sametovým efektem pro sofistikovaný a okouzlující vzhled. Kombinace účinných látek pro krytí, dlouhou výdrž a pohodlí. Zářivý a jasně elegantní červený odstín.”

Zuii Bio tužka na oči

 • BROWN  “Jedinečné složení tužky na oči Zuii Organic zaručuje snadnou aplikaci a dlouhotrvající intenzivní barvu.”

Zuii Bio oční stíny

 • APPLE  “Unikátní oční stíny bez mastku jsou stvořeny z květových a bylinných výtažků, které pečují o citlivou pokožku očních víček.“Barevný akcent

Je určitá barva a jí podobné odstíny, které naopak podpoří a zvýrazní barvu očí tím i celou osobnost. Vycházím z teorie barev, kdy barvy naproti sobě z barevného kruhu barvy zvýrazňují. Proto jsem zvolila jednu skupinu barev, která není s paní Janou v harmonii, ale naopak podporuje její barevný profil. 

Protože Vaše barva očí je neměnná, znamená to, že máte před sebou barvy, které rafinovaně zvýrazní Vaší osobnost.

Další barevné příběhy