Barva vlasů

Zkusme se zeptat kterékoli ženy, zda si barví vlasy. Odpovědí nám pravděpodobně bude zdvižené obočí…co je to za otázku? Samozřejmě, že ano, nechci přece být nevýrazná šedá myš. Barvím se, abych skryla šediny (a vypadala mlaději) nebo překryla svou přirozenou nevýraznou barvu vlasů (a vypadala lépe)…Chodit pravidelně ke kadeřníkovi je pro nás skoro stejně přirozené jako si ráno vyčistit zuby. Jsou však naše prostředky skutečně efektivně vynaložené nebo nám kadeřník prokazuje spíše medvědí službu?

Najít tu správnou barvu vlasů je totiž opravdový kumšt. Většina kadeřníků vytvoří zákaznici na hlavě mistrovské dílo z barevných odstínů, které se „teď zrovna nosí“, aniž by bylo přihlédnuto k její osobnosti, barvě pleti a celkovému vyzařování. Barva vlasů se často přímo tluče s barevným odstínem pleti, na které se tím pádem projeví všechny její nedokonalosti. Zapomíná se také na to, že s barvou vlasů je třeba sladit líčení a přizpůsobit jí barevnou paletu svého šatníku. Řada žen to řeší tak, že se obléká do černých a tmavých barev, protože ty se přece hodí ke všemu. Výsledek však v těchto případech nebývá příliš oslnivý…

Ukážu vám, že na to lze jít i jinak. Nahlížím na ženu jako celek a pomohu jí najít takovou barvu vlasů, která bude v souladu jak s její osobností, tak i s jejím jedinečným barevným kódem.

Barva vlasů - jak zvolit spravnou barvu vlasu
Logo značky barvy pro které jste se narodili